" "
Start
Zadaniea przedrajdowe 2020
30.01.2020.

 

 W tym roku czekają Was dwa zadania przedrajdowe do przygotowania.

ZADANIE 1.

Tegoroczny konkurs kulinarny odbywac się będzie w sobotę nad zalewem, a więc skupimy się na potrawie prawdziwego Wilka Morskiego. A żeby nie było łatwo to potrawa rybna, nie koniecznie musi być z ryba czy owocami morza. Ma wyglądać i smakować. 

 

Oceniac będziemy:

a) wasza kreatywność w przyrządzeniu posiłku 

b) zdrowe podejęcie do zdroweg żywienia

c) dostępnośc posiłku dla całego patrolu i dwóch zgłodniałych marynarzy z komendy trasy

d) oprawa podania posiłku dla Wilka Morskiego z szantą śpiewana przez kucharzy oraz innymi atrakcjami :)

 

Uwaga konkurs odbywac się będzie na otwartym terenie nad wodą gdzie będzie mozna napaliś niewielki ognisko,  ale bez dostępu do pitnej wody.  Ta w zalewie nawet do mycia menaszek się niestety nie nadaje.

 

ZADANIE 2.

Od kilku lat oprócz zadań na trasie oceniane były zadania tak zwane główne oznaczone w regulaminie rajdu. Niestety jakoś rzadko moglismy nawet my,  jako komenda doczekać się ich odeny. W ramach tegorocznego zadanie przedrajdowego nalezy dostarczyć na rajdzie własnoręczny eksponat rękodzieła ludowego z własnego regionu.

Troszęczkę zmodernizowaliśmy to zadanie i mamy prośbę,  zaby zadanie było w formie płaskiej w wielkości powiedzmy kostki masła lub dużej nakrętki do słoika. Tak,  aby po rajdzie znalazły mniejsce w naszej harcówce na honorowym miejscu. A zupełnie cudownie by było gdybyście wykonali tym sposobem plakietke swojej drużyny , hufca czy herb miasta z którego pochodzicie. 

Może pokusicie się na wykonanie więcej niż jednej sztuki i obdarujecie kolejnym egzemplarzem inny patrol na trasie ! 

 

 

 

Aby dodac komentarz zaloguj sie. Jesli nie masz konta, zalz je sobie. Tylko zarejestrowani uzytkownicy moga pisac komentarze.

 

Komentarze


jpcomment 1.0 Beta
Zmieniony ( 30.01.2020. )
 

Sondy

Strony organizatora trasy !

Advertisement

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj8
Wczoraj10
W tym tygodniu71
W tym miesiacu721
W sume osób131846

Gościmy