" "
Start
Zadanie przedrajdowe 2021
14.04.2021.

 

 

W tym roku mamy dla  Was dwa zadania przedrajdowe, do któych należy się przygotować przed rajdem, a które będa ocenianae na rajdzie.

ZADANIE 1.

Tegoroczny konkurs kulinarny odbywac się będzie w sobotę na terenie zielonym bez dostepu do wody, z ograniczonymi mozliwościami rozpalenia dużego ognia. A tematem konkursu będzie jedzenie na wynos :), czyli posiłki musza byc tak przygotowane z podziałem na indywidualne porcje, oraz tak, aby obsługa oceniająca mogła z posiłkiem wykonać lub zlecić  członkom patrolu wykonanie jakiegoś prostego ćwiczenia lub pokonania prostej przeszkody.

Uwaga nie wolno stosować tworzyw sztucznych do zapakowania posiłku ! 

Oceniac będziemy:

a) wasza kreatywność w przyrządzeniu posiłku 

b) zdrowe podejęcie do zdroweg żywienia

c) dostępnośc posiłku dla całego patrolu i dwóch zgłodniałych marynarzy z komendy trasy

d) oprawa podania posiłku dla Wilka Morskiego z szantą śpiewana przez kucharzy oraz innymi atrakcjami :)

 

 

ZADANIE 2.

W tym roku zadanie drugie będzie spójne z zadaniemz regulaminu, a najlepsze patrole będą mogły zaprezentować swoje dzieło na zlocie rywalizując z innymi patrolami.

Należy stworzyć postapokaliptyczne narzędzie z materiałów wtónyych z recyklingu, które posłuży wam do wbijamia gwoździe, przecięcia kawałka drewna lub oddania strzału do celu. Tu zdamy się na wszą kreatywność. 

 

 

Aby dodac komentarz zaloguj sie. Jesli nie masz konta, zalz je sobie. Tylko zarejestrowani uzytkownicy moga pisac komentarze.

 

Komentarze


jpcomment 1.0 Beta
 

Sondy

Strony organizatora trasy !

Advertisement

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj8
Wczoraj10
W tym tygodniu71
W tym miesiacu721
W sume osób131846

Gościmy